Dziś otwarte: 9:00 - 14:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Kraków
2017.06.23
LEXUS KRAKÓW - uhonorowany nagrodą KIWAMI AWARD dla jednego z 10 najlepszych dealerów marki Lexus w Europie

LEXUS KRAKÓW - uhonorowany nagrodą KIWAMI AWARD dla jednego z 10 najlepszych dealerów marki Lexus w Europie.

"Nagroda Lexus Kiwami została stworzona, aby uhonorować zaangażowanie w procesie pięciogwiazdkowych standardów stacji Lexusa naszych najlepszych delerów. Dealerów zapewniających wyjątkowe doświadczenia gościnności Omotenashi, a także osiągających wyznaczone przez Lexus Europe wskaźniki biznesowe. Zwycięzcy wykazali się doskonale w wizjonerskim kierownictwie swoimi zespołami, które to wyraźnie koncentrują się na przewidywaniu i zrozumieniu potrzeb naszych Klientów ".

powiedział Alain Uyttenhoven, vice president Lexus Europe

W kilkustopniowym procesie sędziowskim wybrano 10 osób, które otrzymały nagrodę Kiwami (w języku japońskim "ostateczna doskonałość").
Nagrodzono 10 najlepszych dealerów z całej Europy za doskonałość, zgodnie z zasadą najwyższej jakości obsługi Klienta, która wyróżnia markę Lexus od momentu prowadzenia na rynek 27 lat temu.

Zwycięskie stacje dealerskie zdobyły maksymalną notę oraz 5 gwiazdek w ogólnoeuropejskim badaniu jakości obsługi Klienta wg zasady gościnności i opieki nad Klientem, zwanej po japońsku Omotenashi.

Omotenashi to zainspirowany finezyjnymi japońskimi tradycjami sposób obsługi Klienta zgodnie z najwyższymi standardami.
Zakłada traktowanie Klientów jak gości we własnym domu, przewidywanie i spełnianie ich potrzeb w każdym aspekcie działalności stacji Lexusa, najwyższą dbałość o każdy szczegół oraz sposób podziękowania i okazywanie wdzięczności.
Wyniki badań i ocena 10 najlepszych dealerów pokazuj jak filozofia Omotenashi może być z powodzeniem stosowana także w salonach Lexusa na innych rynkach poza Japonią.

Wręczenie nagrody odbyło się w dniu 14 czerwca 2017 r w Tokyo.

jazda testowa
zapisz się