Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Kraków
2019.10.17
PREMIERA - NOWY LEXUS RX

PERFEKCJA W NOWYM WYDANIU

Nowy ekran dotykowy o przekątnej 12,3”, połączenie za pośrednictwem Apple CarPlay lub Android Auto i system multimedialny sterowany głosem za pomocą smartfonu, z wykorzystaniem wirtualnych asystentów Apple Siri lub Google Assistant.

 

Płynna linia nadwozia sprawia, że nowy RX wygląda jeszcze bardziej intrygująco, dynamicznie i spektakularnie. Mocny charakter jego sylwetki wyróżnia się z każdej odległości. Z bliska widać starannie dopracowane detale, takie jak osłona wlotu powietrza czy fenomenalne reflektory.

 

W panelu środkowym znajduje się również ładowarka indukcyjna, nowy uchwyt na telefon i kolejny port USB. Kierowcy mogą korzystać zarówno z nawigacji Lexusa MM19 z 3-letnią darmową aktualizacją, jak i nawigacji w swoim smartfonie.

 

Lexus jako pierwszy na świecie zastosował „System adaptacyjnych świateł drogowych (AHS) BladeScan”. Nowoczesne reflektory znacznie zwiększają widoczność i bezpieczeństwo na drodze.

 

Dzięki zmodyfikowanemu zawieszeniu i zwiększonej sztywności nadwozia, nowy RX prowadzi się jeszcze precyzyjniej i oferuje przy tym wysoki komfort jazdy.

 

 

jazda testowa
zapisz się